Białka Tatrzańska Panorama

Atrakcje w Białce

   Białka Tatrzańska oprócz noclegów, ma do zaoferowania wiele atrakcji, nie tylko tych typowych dla miejscowości turystycznej.
  

   Jedną z największych atrakcji jest znajdujący się w Białce Tatrzańskiej kompleks basenów termalnych, który łączy w sobie rozrywkę parku wodnego, komfort SPA oraz lecznicze właściwości termalnego wypoczynku. Goście wypoczywający w naszym domu mogą liczyć na atrakcyjne zniżki i promocje na korzystanie z basenów termalnych.


Na uwagę zasługuje możliwość zwiedzenia rezerwatu krajoznawczego z przepięknym przełomem rzeki Białki. To właśnie na terenie tego rezerwatu kręcono odcinki kultowego polskiego serialu „Janosik”.


    W lecie dostępnych jest także wiele innych rozrywek: między innymi park linowy, mini park rozrywki dla dzieci, a także czynny w sezonie letnim wyciąg narciarski, na którym można korzystać z wielu atrakcji, w tym z wypożyczalni Monsterrollerów.

 

  W okolicy rozmieszczone są szlaki rowerowe (więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj. Co ważne – nasi goście w cenie pobytu mogą nieodpłatnie wypożyczyć rowery, by w pełni wykorzystać wszystkie możliwości aktywnego spędzania czasu, jakie daje Białka Tatrzańska.

   Zachęcamy także do zwiedzania znajdujących się w Białce Tatrzańskiej i jej okolicach zabytków – między innymi należącego do Szlaku Architektury Drewnianej kościółka pochodzącego z początku XVIII wieku.

   Usatysfakcjonowane będą także osoby interesujące się wspinaczką skałkową – turyści zainteresowani tą formą rozrywki będą mogli spróbować swoich sił na dwóch wapiennych wzgórzach: Obłazowej (670m) oraz Kramnicy (688m).

    Białka Tatrzańska bez względu na porę roku oferuje szereg atrakcyjnych możliwości, zarówno aktywnego, jak i leniwego wypoczynku w otoczeniu górskiej przyrody. Niezmiennie urzeka swoim urokiem i podsuwa niezliczoną ilość pomysłów na satysfakcjonujące spędzenie urlopu. Liczne karczmy, sklepy oraz stoiska z pamiątkami stanowią dodatkowy atut. Warto także spróbować znanych w całej Polsce lodów tradycyjnych.
Decydując się na pobyt w naszym domu wypoczynkowym otrzymują Państwo gwarancję komfortowego odpoczynku, kompleksowej obsługi i radości z obcowania z górską naturą oraz doskonale rozwiniętą, atrakcyjną miejscowością turystyczną.

Wróć do góry